top of page

Emisijų mažinimo projektai

NOx, arba azoto oksidai, yra viena iš pagrindinių oro taršos priežasčių. Šis terminas apima azoto oksidą (NO) ir azoto dioksidą (NO2). NOx dujos prisideda prie smogo ir rūgštaus lietaus susidarymo, taip pat veikia troposferos ozoną, kuris yra laikomas šiltnamio efektą sukeliančia duja ir prisideda prie visuotinio atšilimo. Be to, NOx neigiamai veikia ne tik aplinką, bet ir žmonių sveikatą. Yra mokslinių įrodymų, kad NOx gali sukelti arba pabloginti astmos simptomus, taip pat yra susijęs su širdies ligomis, diabetu ir gimdymo sutrikimais.

2.jpg

Mūsų teikiami NOx mažinimo sprendimai: Low Nox degikliai, ultra-low NOx degikliai ir SNCR technologijos yra įdiegtos daugelyje ardynais kūrenamų įrenginių, kuriuose naudojamas įvairus kuras, pvz., gamtinės dujos, biomasė ar mazutas. Visi jie yra eksploatuojami pagal naujausius galiojančias Europos Sąjungos emisijų mažinimo direktyvas. Energy ON gali pasiūlyti NOx mažinimo sprendimus, kurie yra padeda sumažinti NOx emisijų išsiskyrimą ir pagerinti mūsų planetos ateitį.

Low NOx degikliai

› Šiomis NOx kontrolės technologijomis siekiama kuo labiau sumažinti NOx susidarymą degimo metu.

Picture 1.png

Ultra-low NOx degikliai

› Šiame sprendime kuro dujos yra sumaišomos su oru prieš įpurškiant į degimo zoną, todėl liepsna išlieka žemos temperatūros.

Picture 2.png

SNCR systemos

› NOx kontrolės po degimo technologijos išskaido NOx iki N2 bei H2O naudojant amoniako arba karbamido pagrindu pagamintus reagentus.

Picture 3.png

Kartu su pagrindiniais partneriais "Fives" mums pavyksta pasiekti reikšmingų rezultatų NOx mažinimo projektuose. Fives turi daugiau nei 100 metų patirtį kuriant didelio efektyvumo Pillard įrangą, pažangiausias degimo technologijas ir ypač mažai NOx išskiriančius sprendimus, padedančius klientams viršyti savo tikslus optimizuojant energijos suvartojimą ir sumažinant emisijas.

 

Šis sėkmingas dviejų stiprių įmonių bendradarbiavimas su aukštųjų technologijų sprendimais, patirtimi ir kruopščiu sutarčių vykdymu leido rekonstruoti PTVM, KVGM, TVGM, TGME tipų katilus, atitinkančius naujausias ES emisijų direktyvas

4.jpg
bottom of page