top of page
Treetops

BIOMASĖS ENERGETIKOS PROJEKTAI

image.png

Bendradarbiaudama su AXIS Tech, mūsų komanda yra pasirengusi pasiūlyti platų įrangos asortimentą ir efektyvius sprendimus, pritaikytus biomasės energijos projektų poreikiams.

Ši partnerystė sujungia mūsų stipriąsias puses, siekdama užtikrinti, kad klientai galėtų gauti platų biomasės įrangos pasirinkimą, sklandžiai integruotus sprendimus ir veiksmingas atsinaujinančios energijos technologijas.

ATLIKTI PROJEKTAI

2023

Lublinas, Lenkija

11,7 MWe biomasės CHP: 50 MW verdančio sluoksnio katilas, du dūmų kondensaciniai ekonomaizeriai, kuro transportavimo, pelenų šalinimo, dūmų valymo sistemos. Įrangos paleidimas ir derinimas.

2023

Jekabpilis, Latvija

5 MW biomasės vandens šildymo katilo su 18 pakura ir elektrostatiniu filtru tiekimas, montavimas, paleidimas ir suderinimas.

2023

Lomža, Lenkija

3,2 MWe biomasės CHP: kuro padavimo sistemos, PKS-15 pakuros, 17,0 t/h garo katilo, dūmų kondensacinio ekonomaizerio ir pelenų šalinimo sistemų tiekimas. Įrangos paleidimo/derinimo darbai.

2022

Daugpilis, Latvija

Naujos 36 MW biomasės katilinės (4 x 7,5 katilai) su papildomu kondensaciniu ekonomaizeriu (2 x 3 MW) statybos ir priežiūros darbai.

2020

Suvalkai, Lenkija

30 MW galios biomasės katilinės statyba įrengiant 2 x 12,5 MW biomasės vandens šildymo katilus su 5 MW dūmų kondensaciniu ekonomaizeriu.

bottom of page