top of page
Energy ON corporative design

„Mūsų logotipas kyla iš mūsų organizacijos vertybių: esame lanksti, ryški komanda, turinti naujausias technologijas, žinias ir motyvaciją teikti įvairius sprendimus skirtingo masto biomasės energetikos įmonėms. Oranžinė spalva simbolizuoja liepsną iš biomasės degimo proceso, o pilka yra pelenai – viskas, kas lieka po degimo. Kaip liepsna virsta pelenais, o atliekos tampa atsinaujinančia energija – „Energy ON“ siekia tvarios energetikos ateities.„

Giedrius Vaitkevičius, Energy ON įkūrėjas.

Image by Matthew Henry

Mums visiems reikia energijos: žmonėms išgyventi, o verslui – palaikyti procesus. Tačiau kokių energijos šaltinių mums šiandien reikia pasaulyje, pavargusiame nuo taršos, klimato krizių ir augančių energijos kainų? Mums reikia tvarios energijos sprendimų iš vietinių išteklių, aplinkai nekenksmingų šildymo ir elektros energijos gamybos būdų.

 

Tai, ko mums reikia – mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančios atsinaujinančios biomasės energijos iš medienos atliekų, kuri yra gyvybiškai svarbi šiuolaikinės energetikos kryptis, tenkinanti viešąją politiką, Europos reglamentus ir augančią vartotojų paklausą.
 

Bendrovė Energy ON yra kilusi iš Lietuvos – nedidelės Europos šalies, kurioje yra didelis šilumos ir energijos poreikis. Mūsų šalis patenka į Europos šalių TOP 10, kurios gauna energiją iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Istoriškai pirmieji biomasės energetikos projektai buvo vystomi nuo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 1990 metais. Dabar Lietuvoje daugiau nei 30 % žemės priklauso miškui, todėl turime pakankamai medienos atliekų, kurias galime naudoti kaip atsinaujinantį kurą šildymui ir elektros energijai. Šis tvarus energijos šaltinis naudojamas ne tik piliečių energijos poreikiams tenkinti, bet ir įvairiose pramonės šakose bei suteikia galimybę turėti pigesnę, švaresnę ir nepriklausomą energiją.

Image by Aleksas Stan
Biomass power plant Energy ON

Energy ON yra biomasės energijos profesionalų komanda, turinti daugiau nei 20 metų patirtį šioje srityje. Mūsų darbuotojai įvairioms pramonės šakoms kuria skirtingo potencialo biomasės energijos įrangos projektus, teikia katilinių efektyvumo sprendimus ir vykdo išmetamųjų teršalų kontrolės projektus.  

bottom of page