top of page
_1242535.jpg

PASLAUGOS

1

EFEKTYVUMO ĮRANGA

Mūsų pažangi įranga siūlo daugybę privalumų, įskaitant didesnį esamų katilinių efektyvumą, optimizuotas kuro sąnaudas, mažina CO2 emisijas ir šiluminės energijos sąnaudas vartotojams.

2

EMISIJŲ MAŽINIMAS

Mūsų ekspertai gali užtikrinti, kad biomasės katilinės veiktų

pagal naujausius NOx

mažinimo standartus, taip prisidedant prie švaresnės ir ekologiškesnės energijos gamybos dabarties.

3

TECHNINIS AUDITAS

Galime pateikti išsamų biomasės katilinės įrangos būklės ir technologinio

proceso įvertinimą. Energy ON ekspertų komanda gali pateikti technines išvadas ir rekomendacijas.

_1242538.jpg

4

ENERGETINIS AUDITAS

Šio audito tikslas yra įvertinti esamą industrinio pastato energetinę būklę. Taip pat šis auditas užtikrina, kad kiekvienas energiją vartojantis įrenginys pastate pastate veiktų kuo efektyviau.

5

KURO DEGINIMO STUDIJA

Pristatome revoliucinį sprendimą: agrarinės biomasės deginimo technologiją. Tai yra kompleksinis ypatingai problematiško kuro degimo technologijų sprendinys, apimantis ir sprendžiantis keletą problemų viename įrenginyje.

6

BIOMASĖS PROJEKTAI

Bendradarbiaudama su AXIS Tech, mūsų komanda yra pasirengusi pasiūlyti platų įrangos asortimentą ir efektyvius sprendimus, pritaikytus biomasės energijos projektų poreikiams. Tai sujungia mūsų stipriąsias puses...

Paslaugos

Įvairiapusiškai įgyvendiname projektų poreikius nuo koncepcijos iki įrengimo bei teikiame aptarnavimo paslaugas.

biomass funance SAX
biomass power plant

EKSPERTŲ KONSULTACIJOS

Esame tikrų technologų komanda, turinti 20 metų patirtį biomasės energetikos versle, bendradarbiaujame su kompetentingiausiais šios rinkos ekspertais ir mokslininkais. Turėdami solidžią patirtį kuriant biomasės energetikos technologijas, galime padėti atsakyti į visus su katilinės įrangos susijusius klausimus. Negana to, mūsų įmonė siūlo naujausius sprendimus, leidžiančius padidinti katilinės efektyvumą ir užtikrinti nepertraukiamą jos darbą.

ORIGINALIŲ ATSARGINIŲ DALIŲ TIEKIMAS

Energy ON yra pagrindinis ir autorizuotas AXIS Tech serviso teikėjas, dirbantis vieno langelio principu. Tiekiame atsargines dalis ir kitas besidėvinčias dalis biomasės energetikos įrangai. Bendradarbiaudami su patikimais tiekėjais galime pasirūpinti visais biomasės katilų komponentais.

KATILINIŲ MONITORINGAS

Teikiame katilinių sistemų profilaktinio stebėjimo ir analizės paslaugą. Surinktus duomenis nuolat lyginame savo duomenų bazėje ir teikiame technologines konsultacijas, kurios leidžia užtikrinti įrangos efektyvumą, nustatyti rizikos veiksnius, išvengti galimų gedimų.

REMONTO DARBAI

Teikiame kompleksinį katilinės technologinį aptarnavimą, kuris neapsiriboja remonto darbais ir gali būti taikomas pogarantiniu laikotarpiu. Siūlome technologinę priežiūrą ir naujausius sprendimus, gerinančius katilinės darbą.

Modern Architecture

Energy ON yra įsipareigojusi siekti tvarios energetikos ateities ir efektyvaus biomasės katilinės darbo. Pasitelkdami savo žinias bei naujausius technologinius sprendimus mes įgaliname atsinaujinančius šaltinius teikti energiją miestams ir verslui.

bottom of page